Stavba domů na klíč

Vlastníkům pozemků nabízíme možnost stavby rodinného domu na klíč. Výstavba rodinných domů je obor, ve kterém máme mnoho zkušeností a můžeme se prezentovat četnými referencemi jak v Plzni a okolí, tak po celé ČR. V rámci stavebního procesu ručíme za kompletní zhotovení stavby, tedy od projektové dokumentace, až po samotnou realizaci a kolaudaci.

  • Projektová dokumentace

Základem dobře odvedené práce při stavbě domu na klíč je dostatečná komunikace mezi projektantem a zadavatelem. Naše stavební firma nabízí služby zkušeného projektanta, který je schopen připravit dům, jenž bude naprosto vyhovovat Vašim požadavkům.

Další možností, jak postupovat při zhotovení projektové dokumentace pro Váš dům na klíč, je využití nabídky společnosti G - Servis - nejvýznamnějšího dodavatele typových projektů v České republice.

Pokud nevíte, která z možností by pro Vás byla vhodnější, neváhejte nás kontaktovat a't už prostřednictvím poptávkového formuláře, nebo telefonicky.

  • Stavební materiály

Zárukou kvalitně postaveného domu je samozřejmě nejen šikovnost řemeslníků, přístup k nejnovější stavební technice a vhodná projektová dokumentace, ale také moderní stavební materiály. V této oblasti dlouhodobě spolupracujeme s předními dodavateli, se kterými máme výborné vztahy, což nám zaručuje nejen dostupnost těch nejkvalitnějších materiálů, ale také velmi výhodné ceny, které se pak odráží v celkové ceně stavby.

Rodinný dům na klíč, Plzeň

Copyright © 2021 ZÁPADOČESKÉ STAVBY s.r.o., Všechna práva vyhrazena